با ما همراه باشید

مد و لباس

مدل پالتو جدید زنانه و زمستانی برندهای معتبر سال 97

در این مطلب انواع مدل پالتو جدید زنانه زمستانی و پاییزه سال 97 از مدل های برند ، ایرانی، ترک، چرم ، جلوباز، مجلسی و غیره برای شما به نمایش گذاشتیم.

منتشر شده

در

مدل پالتو جدید 97
مدل پالتو جدید زنانه 97

با رسیدن فصل زمستان ، امکان استفاده از لباس های گرم بیشتر می شود. در این مطلب انواع مدل پالتو جدید زنانه زمستانی و پاییزه سال 97 از مدل های برند ، ایرانی، ترک، چرم ، جلوباز، مجلسی و غیره برای شما به نمایش گذاشتیم.

در این مطلب تصاویر پالتو های معتبرترین برند های دنیا نیز آورده شده. مدل پالتو 2018 برند موفق و مطرح اروپایی بربری مجموعه ای است از مدل پالتوهای اسپرت و مجلسی دخترانه و زنانه که با طراحی دوخت های فوق العاده حرفه ای طراحی و در فشن شوها ارائه شده اند. شاید در نگاه اول این مدل پالتو های 2018 برند بربری به نظرتان مدل پالتوهایی ساده و مانند ترنچ کت های سالهای پیش به نظر برسند اما طراحی الگوها و پیاده کردن این مدل ها با برش های دقیق ، مدل پالتو 2018 این کمپانی را خاص و منحصربه فرد کرده است.مدل پالتو

جدیدترین مدل پالتو جدید زنانه، زمستانی ، سال 97

مدل پالتو

در نگاه اول با دیدن تصاویر، این مدل پالتوهای ساده ولی شیک مخصوص خانم های ساده پوش هستند، پالتوها و لباس از برندهای معتبر دنیا مثل بربری که در رنگ های مختلف هستند و فوق العاده شیک اند را در ادامه مشاهده کنید.

جدیدترین مدل پالتو زنانه شیک

هنگام پرو پالتو دست‌های‌تان را چند بار به جلو بکشید یا باز و بسته کنید، در صورتی که احساس کردید قسمت ساعد شما کشیده می‌شود شک نکنید انتخاب‌تان اشتباه است. آستین‌های پالتو باید طوری باشد که بتوانید در زیر آن لباس‌های آستین‌دار یا ضخیم بپوشید.

مدل پالتو دخترانه و زنانه برند

مدل پالتو جدید 97

جدیدترین مدل پالتو و لباس مجلسی

مدل پالتو جدید 97

عکس پالتو شیک و خاص زنانه ایرانی

مدل پالتو جدید 97

تصاویر پالتو ترک , تصویر پالتو

عکس  پالتو شیک و جدید زنانه

اندازه قد آستین هم باید تا روی مچ دست شما بیاید که آستین لباس شما از زیر آن دیده نشود. حواس‌تان باشد که هنگام نشستن و برخاستن، قسمت دامنی پالتو نباید بالا برود و هیچ‌کشیدگی نباید در آن ناحیه ایجاد شود. این نکات ریز خرید خوب شما را تضمین می کند.

مدل زیبایی از پالتو خزدار زمستانی

مدل پالتو جدید 97

مدلهای پالتو ایرانی , بارانی های زنانه برای زمستان امسال

مدل روز پالتو

پالتو جلو باز بلند و شیک زنانه

مدل پالتو جدید 97

مدل کاپشن و پالتو زنانه جدید

مدل پالتو جدید 97
عکس پالتو و کاپشن زنانه

جدیدترین مدل پالتو ایرانی

پالتو شیک و ساده

مدل پالتو جدیدایرانی

عکس جدید مدل مانتو پاییزی زیبا و چشم نواز با رنگ شاد

پالتو زمستانه شیک و راحت زنانه

مدل پالتو جدید 97

مدل پالتو دخترانه

مدل پالتو جدید 97

جدیدترین مدل های پالتو زنانه

مدل پالتو جدید 97

مدل پالتو جدید

مدل پالتو جدید 97

مدل پالتو جدید

عکس مدلهای پالتو

مدل های پالتو چرم

پالتوی ترک
مدلهای پالتو چرم

مدل پالتو جدید ترک

رنگ و طرح مدل پالتو جدید 97

رنگ‌های تیره و خنثی تطبیق پذیری بالایی دارند و دیرتر کثیف می‌شوند به همین دلیل محبوبیت بیشتری دارند اما بسته به سلیقه خود هر رنگ دیگری را که به چهره و سایر لباس‌های شما می‌آید می‌توانید انتخاب کنید. خرید پالتوی طرح‌دار شاید کار جسورانه‌ای باشد اما سعی کنید طرح‌های تیره‌تر و ساده‌تر و و طرح‌های کلاسیک مثل پلنگی و طرح‌های هندسی را انتخاب کنید

نظر خود را در مورد مدل پالتو جدید را در ادامه مطلب با ما در میان بگذارید.

برترین ها