با ما همراه باشید

مد و لباس

مدل مانتو تابستانی ، 30 مدل مانتو تابستانی مدرن و زیبا

منتشر شده

در

مدل مانتو تابستانی

مدل مانتو تابستانی این روزها دغدغه خاطر بسیاری از خانم‌ها و دخترخانم‌ها است. در ادامه 30 مدل مانتو تابستانی ساده و شیک با پارچه‌های مناسب برایتان آورده‌ایم.

ازآنجایی‌که کشور ما در بیشتر مناطق دارای آب‌وهوای گرم و خشک است بهتر است که در فصل تابستان از پارچه‌های نخی و مدل مانتو تابستانی کمی آزادتر استفاده کنیم. در این صورت احساس بهتری داشته و پارچه به بدن ما نمی‌چسبد. رنگ پارچه نیز بهتر است که روشن باشد. چراکه پارچه‌هایی بارنگ تیره گرما را بیشتر به خود جذب می‌کند.

مانتوهایی با طرح ساده و کمی آزاد از جنس نخ بهترین گزینه برای مدل مانتو تابستانی است. البته سعی کنید پارچه‌ای را انتخاب نمایید که کم‌تر چروک شده و شمارا دچار دردسر نکند.

در نظر داشته باشید که مدل مانتو تابستانی که در ادامه آورده شده است ، مخصوص فصل تابستان و خانم‌های لاغر است. ممکن است خانم‌های سایز بزرگ را اندکی تپل‌تر نشان دهد. توصیه‌ی ما به خانم‌های سایز بزرگ این است که لباس‌هایی به‌اندازه‌ی خود و اندکی آزادتر در این فصل بپوشند.

30 مدل مانتو تابستانی مدرن و زیبا

 

این رنگ مانتو بسیار مناسب برای تابستان بوده و به راحتی با انواع کفش و شال و کیف ست می شود. در نظر داشته باشید که اگر اندکی قد این مانتو را بلندتر در نظر بگیرید بدون شلوار و با صندل تابستانی بسیار راحت است.

چهار خانه نخی پارچه ی محبوب فصل تابستان است. یقه ی فرمال و حالت آزاد پایین این مانتو ترکیب بسیار فانتزی ای می باشد.

 

جیب های بزرگ از جمله ویژگی های مانتو های مدرن و امروزی به حساب می آید. جیب هایی که در بیشتر مواقع تنها برای مدل در نظر گرفته شده و کارایی خاصی ندارند.

این رنگ مانتو ترکیبی از طوسی و ابی بوده و بسیار خنک و ملایم است. در فصل تابستان استفاده از این رنگ ها بسیار مناسب می باشد.

مانتو دامن ها نیز برای این فصل بهترین انتخاب هستند.

مجله اینترنتی نوروزانه ارائه‌دهنده‌ی انواع مقالات مد و لباس

طراحی ، توسعه و پشتیبانی : گروه نرم افزاری آیدین

مد و لباس

مدل لباس مجلسی کوتاه و متفاوت که هیج جای دیگرنخواهید دید

منتشر شده

در

مدل لباس مجلسی کوتاه

مدل لباس مجلسی کوتاه بسیار پرطرفدار بوده و بسیاری از دختر خانم ها به دنبال مدل لباس مجلسی کوتاه هستند. مدل لباس مجلسی کوتاه موجب کم سن به نظر رسیدن می شود، در ادامه چندین مدل لباس مجلسی کوتاه و مدرن برایتان اورده ایم. (بیشتر…)

ادامه مطلب

مد و لباس

مهم ترین نکات پیرامون انتخاب لباس عروس به همراه چندین نمونه

منتشر شده

در

لباس عروس

لباس عروس یکی از مهمترین قسمت های تدارکات عروسی است. تدارکات عروسی ممکن است گاهی از چندین ماه قبل برنامه ریزی شود، در این بین عروس خانم ها معمولا مهم ترین قسمت این تدارکات را انتخاب لباس عروس می دانند.در این مقاله نکاتی پیرامون انتخاب لباس عروس به همراه نمونه های مدل لباس عروس های جدید و شیک برایتان آورده ایم. (بیشتر…)

ادامه مطلب

مد و لباس

تصاویری از دنیای مد عجیب و غریب و خنده دار

منتشر شده

در

دنیای مد

دنیای مد بسیار پیچیده است. گاهی برخی از مدها و مدلینگ ها ممکن است عجیب بوده و حتی خنده دار باشد، از آن جایی که بسیاری از افراد در دنیای امروز به دنبال تنوع و نوآوری هستند، به سمت این مد ها گرایش پیدا می کنند و به نوعی با استفاده از آن ها قصد دارند نشان دهند که فرد متفاوتی هستند.در این مطلب مد‌های عجیبی را مشاهده می‌کنید که باعث خنده شما می‌شوند. (بیشتر…)

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها