با ما همراه باشید

مد و لباس

مدل لباس عروس ؛چندین نمونه لباس عروس جدید به همراه توضیحات

منتشر شده

در

مدل لباس عروس

مدل لباس عروس یکی از هیجان انگیزترین مدل لباس هایی است که بیشتر خانم ها از دیدن آن لذت می برند. مدل لباس عروس کاملا سلیقه ای بوده اما در برخی مواقع مدل خاصی مد می شود. در ادامه چندین مدل لباس عروس زیبا و متنوع برایتان آورده ایم.

انواع مدل لباس عروس

مدل لباس عروس باید با توجه به شکل اندام عروس خانم و سلیقه ی او انتخاب شود. به طور کلی مدل لباس عروس به دو دسته ی دامن ماهی و دامن پف دار تقسیم می شود. دامن لباس عروس معمولا پف دار بوده و برای اینکه پف بایستد زیر آن ژیپن استفاده می شود. دامن های ماهی تا زیر ران ها تنگ بوده و در ادامه گشاد می شود. مانند دم ماهی.

با توجه به اینکه دامن لباس عروس از چه جنس پارچه ای دوخته شده باشد، مدل لباس عروس نیز تغییر می کند. پارچه هایی که بیشتر در دوخت لباس عروس استفاده می شوند شامل : تور، حریر، ساتن، گیپور، دانژه، تافته و … پارچه های مجلسی و زیبایی است که معمولا بسیار گران هستند. بر روی بدنه ی لباس عروس از پنل های مرواریدکاری شده و گیپوردوزی استفاده می شود.

مدل لباس عروس ممکن است دنباله دار بوده و یا بدون دنباله باشد. معمولا لباس عروس دنباله دار بسیار باشکوه است ، اما ممکن است برای عروس خانم سنگین بوده و او را دچار مشکل کند. برخی مدل لباس عروس ها دارای دنباله های جداشدنی هستند و برخی دنباله ی لباس عروس با دکمه و یا بندی جمع می شود تا در رفت و آمد دچار مشکل نشود. پیشنهاد من به شما این است که اگر لباس عروس بدون دنباله را انتخاب می کنید حتما برای وارد شدن به داخل سالن از یک شیفن و یا تور روی سر بلند استفاده نمایید. تا مانند دنباله روی زمین کشیده شود.

لباس عروس هایی با جنس تور ماندگار تر از ساتن است و دیرتر خراب می شود. مدل لباس عروس زاک پوزن نیز مدل لباس عروس جدیدی است که طرفداران خاص خودش را دارد. نوع زیپن استفاده شده در دامن زاک پوزن خاص بوده و موج دار می ایستد.

با توجه به نوع اندام یقه ، آستین ها و دامن لباس عروس باید انتخاب گردد. برای مثال عروس خانم های چاق نباید لباس عروس یقه قایقی و گرد بپوشند، بهترین مدل یقه برای آن ها هفتی های بلند است، و عروس خانم هایی با بازوان درشت می  توانند از آستین هایی که روی بازوان آن ها را می پوشاند استفاده نمایند.

مدل لباس اسکارلتی نیز پرطرفدار بوده و دارای بالاتنه ی کوتاه است و دامن از کمر بسیار پف می شود. معمولا به این نوع مدل لباس عروس پرنسسی نیز می گویند.

رنگ لباس عروس با توجه به فرهنگ و مد انتخاب می شود. لباس عروس سفید یخچالی و لباس عروس نباتی در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد. کرمی نیز گاهی استفاده می شود.

در ادامه مدل لباس عروس های زیبایی برایتان آورده ایم.

 

مدل لباس عروس گیپور

این مدل دارای یقه دلبری هفتی به همراه سرشانه ی گیپور است ، دامن پف زیادی نداشته اما آستر ساتن زیر تور گیپور برش کلوش دارد.

مدل لباس عروس

 

مدل لباس عروس زاک پوزن

دامن زاک پوزن به این شکل قرار گرفته و معمولا از جنس ساتن و تافته دوخته می شود. این مدل لباس عروس در بیشتر مواقع بسیار سنگین است.

مدل لباس عروس

لباس ساده دکلته

به یقه هایی که سرشانه و بند ندارند، دکلته گفته می شود. یقه دکلته ی دلبری بسیار پرطرفدار است، دامن این مدل لباس عروس تور ساده است. که لایه ی رویی کمی کوتاه تر می باشد.

مدل لباس عروس

 

مدل لباس عروس آستین دار

لباس عروس آستین دار مد سال 2016 می باشد اما بسیاری از خانم ها به آن علاقه دارند. معمولا جنس بالاتنه ی  لباس عروس آستین دار از گیپور ها و پنل های آماده بوده و دارای یقه های بازی می باشند.

مدل لباس عروس

 

 لباس عروس دنباله دار

نمونه ی زیر آستین دار و دنباله دار است. دامن کلوش و پیلی خورده است.

مدل لباس عروس

 

 

مدل لباس عروس پیلی دار

لباس عروس پیلی دار یا دامن پیلی یا پیلی خور مد سال 2017 بوده و از دامن ساتن گیپورکاری شده معمولا در دوخت آن استفاده می شود. دو عدد پیلی که در قسمت جلوی دامن کار شده باعث می شود دامن در کناره ها پف تر ایستاده و حالت زیبایی پیدا کند.

مدل لباس عروس

 

مدل لباس عروس گل برجسته

مدل عروس گل برجسته با گل های برجسته از جنس تور و یا ساتن بوده و بیشتر مد سال 2016 و 2017 می باشد. این یقه قایقی برای عروس خانم های لاغر بسیار زیبا بوده و با تور و شیفون گلدار حالت جالبی به خود می گیرد.

 

مدل لباس عروس

 

مدل لباس عروس با دامن تور و دانتل

با وجود حضور پارچه های مختلف درمدل لباس عروس های امروزی، همچنان عده ی زیادی به لباس عروس تور علاقمند هستند.

مدل لباس عروس

 

مدل لباس عروس مدرن

برند های اروپایی و غربی همواره به دنبال نو آوری بوده و در سال 2018 لباس عروس های جیب دار و مدرن را راهی بازار کرده اند. با این شعار که لباس عروس باید راحت، ساده و زیبا باشد.

مدل لباس عروس

 

لباس عروس متنوع

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید لباستان خاص و متفاوت باشد. می توانید مدل های متنوع دیگر را انتخاب کنید.

 

 

مجله اینترنتی نوروزانه ارائه‌دهنده‌ی انواع مقالات مد و لباس

طراحی ، توسعه و پشتیبانی : گروه نرم افزاری آیدین

مد و لباس

مدل لباس مجلسی کوتاه و متفاوت که هیج جای دیگرنخواهید دید

منتشر شده

در

مدل لباس مجلسی کوتاه

مدل لباس مجلسی کوتاه بسیار پرطرفدار بوده و بسیاری از دختر خانم ها به دنبال مدل لباس مجلسی کوتاه هستند. مدل لباس مجلسی کوتاه موجب کم سن به نظر رسیدن می شود، در ادامه چندین مدل لباس مجلسی کوتاه و مدرن برایتان اورده ایم. (بیشتر…)

ادامه مطلب

مد و لباس

مهم ترین نکات پیرامون انتخاب لباس عروس به همراه چندین نمونه

منتشر شده

در

لباس عروس

لباس عروس یکی از مهمترین قسمت های تدارکات عروسی است. تدارکات عروسی ممکن است گاهی از چندین ماه قبل برنامه ریزی شود، در این بین عروس خانم ها معمولا مهم ترین قسمت این تدارکات را انتخاب لباس عروس می دانند.در این مقاله نکاتی پیرامون انتخاب لباس عروس به همراه نمونه های مدل لباس عروس های جدید و شیک برایتان آورده ایم. (بیشتر…)

ادامه مطلب

مد و لباس

تصاویری از دنیای مد عجیب و غریب و خنده دار

منتشر شده

در

دنیای مد

دنیای مد بسیار پیچیده است. گاهی برخی از مدها و مدلینگ ها ممکن است عجیب بوده و حتی خنده دار باشد، از آن جایی که بسیاری از افراد در دنیای امروز به دنبال تنوع و نوآوری هستند، به سمت این مد ها گرایش پیدا می کنند و به نوعی با استفاده از آن ها قصد دارند نشان دهند که فرد متفاوتی هستند.در این مطلب مد‌های عجیبی را مشاهده می‌کنید که باعث خنده شما می‌شوند. (بیشتر…)

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها