با ما همراه باشید

مد و لباس

مانتو مجلسی ؛ 20 مدل مانتو مجلسی جدید و زیبا

منتشر شده

در

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی ، برای بانوان ایرانی لباسی بسیار پرکاربرد بوده که در برخی مواقع می‌تواند با لباس‌های شب زیبا رقابت نماید. تفاوت مانتو اسپرت و مانتو مجلسی معمولاً در طرح و نوع پارچه و مدل به‌کاررفته است.

آیا مانتو مجلسی مد خاصی دارد؟

امروزه تشخیص مد بودن یا نبودن مدل‌های لباس اندکی دشوارتر از گذشته به نظر می‌رسد. به خاطر پیشرفت فنّاوری و گسترش رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی تبادلات فرهنگی بسیاری در تمامی زمینه‌ها ازجمله صنعت و مد و پوشاک وجود دارد. امروزه ممکن است یک طراح مد فرانسوی پارچه ی سنتی یکی از کشورهای شرقی را برای طراحی کالکشن جدید خود انتخاب نماید . اما آنچه مدنظر است این است که درگذشته رسانه‌های قدرتمند در هر منطقه‌ی جغرافیایی تعیین‌کننده‌ی مد بودند که امروزه حالت جهانی پیداکرده‌اند.

برای مثال مدل دامن خاصی که در طراحی‌های یک طراح معروف به عرصه‌ی نمایش گذاشته می‌شود باگذشت مدت‌زمان کوتاهی مورد استقبال بسیاری از فرهنگ‌ها قرارگرفته و در لباس‌های عروس، لباس مجلسی، مانتو مجلسی و … مورداستفاده قرار می‌گیرد و خواهید شنید که می‌گویند این مدل کمری دامن مد شده است و یا این مدل لباس عروس مد شده است.

مانتو میهمانی به نوعی مانتویی است که روی لباس شب پوشیده شده و خانم‌ها برای رفتن به میهمانی از آن استفاده می‌نمایند. در برخی مواقع خود مانتو میهمانی حکم لباس شب را پیداکرده و به‌تنهایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. مانتو مجلسی معمولاً از پارچه‌هایی با جنس لطیف مانند ساتن، حریر و ابریشم دوخته می‌شود و گاها ترکیبی از گیپور و سایر پارچه‌های نفیس است. برای تزئین مانتو مجلسی از مروارید دوزی ها، سنگ دوزی ها، گلدوزی و … استفاده می شود. هر چه کار دست بر روی یک مانتو مجلسی بیشتر باشد، آن مانتو ارزش بیشتری پیدا خواهد کرد. حتی گاهی یک مانتو مجلسی با مینیاتورهای دستی و زیبایی طراحی‌شده است که تا چندین میلیون نیز ارزش داشته است.

در ادامه مدل 20 مانتو میهمانی زیبا و شیک برایتان گردآوری کرده‌ام که امیدوارم موردپسندتان باشد.

 

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مجله اینترنتی نوروزانه ارائه‌دهنده‌ی انواع مقالات مد و لباس

طراحی ، توسعه و پشتیبانی : گروه نرم افزاری آیدین

مد و لباس

مدل لباس مجلسی کوتاه و متفاوت که هیج جای دیگرنخواهید دید

منتشر شده

در

مدل لباس مجلسی کوتاه

مدل لباس مجلسی کوتاه بسیار پرطرفدار بوده و بسیاری از دختر خانم ها به دنبال مدل لباس مجلسی کوتاه هستند. مدل لباس مجلسی کوتاه موجب کم سن به نظر رسیدن می شود، در ادامه چندین مدل لباس مجلسی کوتاه و مدرن برایتان اورده ایم. (بیشتر…)

ادامه مطلب

مد و لباس

مهم ترین نکات پیرامون انتخاب لباس عروس به همراه چندین نمونه

منتشر شده

در

لباس عروس

لباس عروس یکی از مهمترین قسمت های تدارکات عروسی است. تدارکات عروسی ممکن است گاهی از چندین ماه قبل برنامه ریزی شود، در این بین عروس خانم ها معمولا مهم ترین قسمت این تدارکات را انتخاب لباس عروس می دانند.در این مقاله نکاتی پیرامون انتخاب لباس عروس به همراه نمونه های مدل لباس عروس های جدید و شیک برایتان آورده ایم. (بیشتر…)

ادامه مطلب

مد و لباس

تصاویری از دنیای مد عجیب و غریب و خنده دار

منتشر شده

در

دنیای مد

دنیای مد بسیار پیچیده است. گاهی برخی از مدها و مدلینگ ها ممکن است عجیب بوده و حتی خنده دار باشد، از آن جایی که بسیاری از افراد در دنیای امروز به دنبال تنوع و نوآوری هستند، به سمت این مد ها گرایش پیدا می کنند و به نوعی با استفاده از آن ها قصد دارند نشان دهند که فرد متفاوتی هستند.در این مطلب مد‌های عجیبی را مشاهده می‌کنید که باعث خنده شما می‌شوند. (بیشتر…)

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها