با ما همراه باشید

مد و لباس

لباس نامزدی ، مدل های لباس نامزدی آقا و خانم زیبا و جدید

منتشر شده

در

لباس نامزدی از جمله لباس های به یادماندنی است که به خاطرات هر فرد تبدیل می شود. معمولا لباس نامزدی لباس مجلسی بلند و زیبایی است که از رنگ های روشن و جنس تور، حریر، ساتن، دانتل، گیپور و … پارچه هایی دوخته می شود که هر چه بیشتر زیبایی، جوانی و زنانگی شما را به نمایش درآورد.در این مقاله به بررسی نکاتی در انتخاب لباس نامزدی پرداخته و سپس نمونه هایی شیک و زیبا برای شما آورده ایم.

 

نکاتی برای انتخاب لباس نامزدی

هماهنگی لباس عروس و داماد در جشن نامزدی، بسیار مهم است اما آن چنان مهم نیست که از رنگ لباس ها و مدل هایی استفاده شود که تناسبی با اندام و رنگ پوست هر یک نداشته باشد.

از آن جایی که عروس خانم ها نسبت به لباس از حساسیت بیشتری برخوردار هستند، بهتر است رنگ لباس نامزدی مطابق سلیقه ی عروس و هماهنگ با رنگ پوست و روحیات او انتخاب شود.

برای آقای داماد بهترین انتخاب لباس نامزدی ، لباس میهمانی و رسمی می باشد. داماد می تواند رنگ پیراهن خود را هماهنگ با لباس عروس انتخاب کند. این رنگ هماهنگ مناسب تر است که قدری تیره تر و یا روشن تر باشد. استفاده از کروات همرنگ لباس عروس نیز ایده ی خوبی است. همچنین داماد می تواند کت و شلواری هماهنگ با لباس عروس و تیره تر بپوشد. اما توصیه ی من این است برای کاهش ریسک بهتر است رنگ کت و شلوار داماد رنگی خنثی باشد . تا مردانگی و وقار داماد با تمام وجود حفظ شود.

با توجه به نوع سلیقه ی عروس لباس نامزدی می تواند شلوغ و پرکار و یا ساده و شیک باشد. به هر حال آن چه مسلم است این است که بهتر است در لباس از رنگ های هماهنگ و هم خوان استفاده شده و لباس های رنگارنگ مناسب جشن نامزدی نمی باشد.

استفاده از رنگ های ملایم و گرم مطمعن ترین انتخاب ها هستند اما اجازه ندهید تکراری و معمول به نظر برسید. گاهی برخی از رنگ ها که هیچ کس به سراغ آن ها نمی رود شما را متفاوت و بسیار خاص و زیبا خواهد کرد. اما آن چه قطعا باید در نظر گرفته شود استفاده از رنگ های مرده، خنثی و مشکی برای عروس زیاد خوب نیست.

مدل موها تاثیر زیادی در انتخاب مدل لباس خواهد داشت. بهتر است در جشن نامزدی مدل موها غیر رسمی و باز و حالت دار باشد. امروزه بسیاری از افراد مدل های ساده را بیشتر می پسندند. لباس نامزدی به هر حال مناسب تر است که بلند باشد. می توانید از انواع مدل دامن های بلند مانند ماهی، ترک، دنباله دار و … استفاده کنید. به خاطر اینکه جشن نامزدی بیشتر خودمانی بوده لزومی ندارد که مدل لباس نامزدی شما  با دامن های اسکارلتی و پفدار طراحی شده باشد.

اگر لباس نامزدی خود را به صورت آماده از بازار خریداری می کنید. حتما چندین مرتبه لباس را پرو کرده و اندازه ی آن را بررسی کنید.

طرز ایستادن و راه رفتن شما تاثیر زیادی در مدل لباستان دارد. حتما توجه کرده اید که خانم هایی که صاف می ایستند و آرام راه می روند حتی با لباسی ساده نیز برازنده هستند. بهتر است از کفشی استفاده کنید که باعث هماهنگی بیشتر قد شما با داماد گردد. اگر در قسمت شکم و پهلو ها از تناسب اندام لازم برخوردار نیستید حتما از لباس هایی استفاده کنید که دارای دامن کلوش بوده و این قسمت ها را نشان نمی دهد. در انتخاب مدل یقه به ایجاد تناسب اندام خود دقت کنید. برای مثال خانم های لاغر با یقه های قایقی و خانم های چاق با یقه های هفت باز زیباتر به نظر می رسند.

از پوشیدن لباس های باز و بسیار بدن نما مانند لباس برخی از بازیگران فرش قرمز بپرهیزید. در جشن نامزدی هر چه معصوم تر به نظر برسید احساس بهتری خواهید داشت.

 

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

لباس نامزدی

 

مجله اینترنتی نوروزانه ارائه‌دهنده‌ی انواع مقالات مد و لباس

طراحی ، توسعه و پشتیبانی : گروه نرم افزاری آیدین

 

 

 

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین ها