با ما همراه باشید

خانه و دکوراسیون

طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی مدرن

منتشر شده

در

دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی

در این مطلب چندین نمونه زیبا و شگفت انگیز از طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی مدرن را قرار داده ایم چرا که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی نیز ایتالیایی ها سبک مخصوص به خودشان را دارند.

بزرگترین و معروف ترین آشپزهای دنیا در ایتالیا به سر می برند و این مردم از دیرباز بسیار به آشپزی و آشپزخانه اهمیت می داده اند آشپزی جز جدا نشدنی از فرهنگ ایتالیاست و بسیاری از غذاهای ایتالیایی ها در جای جای دنیا بسیار معروف و محبوب هستند غذاهایی مثل پیتزا،پاستا، لازانیا … از طرف دیگر کشور ایتالیا سر منشا هنر و معماری قرون وسطی بوده و اگر به این کشور سفر کرده باشید و کلیساها و شهرهای زیبای آن را دیده باشید شما نیز با من هم عقیده می شوید.

در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی نیز ایتالیایی ها سبک مخصوص به خودشان را دارند و مانند سایر کشورهای اروپایی آن ها نیز علاقمند به سادگی در عین کیفیت و شیکی هستند. همچنین شرکت های بزرگ و معتبری در این ضمینه در این کشور فعالیت می کنند در این جا ما تعدادی از طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی مدرن و زیبا را برای شما آورده ایم تا در صورت علاقه بتوانید از آن ها ایده بگیرید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی

گفتنی است که زمانی که من داشتم این عکس هارا برای شما انتخاب می کردم به این نتیجه رسیدم که تمامی این آشپزخانه ها زیبا و چشم نواز هستند و طراحان ایتالیایی در نهایت سادگی و کیفیت به شکلی این طرح هارا به وجود آورده اند که انتخاب برای من بسیار سخت بود. امیدوارم شما نیز مانند من از دیدن تصاویر دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی لذت ببرید.

خانه و دکوراسیون

کابینت ام دی اف ؛مدل کابینت های ام دی اف با طراحی شیک و کاربردی

منتشر شده

در

کابینت ام دی اف

کابینت ها از انواع تجهیزاتی هستند که می توانند به دکوراسیون داخلی آشپزخانه چهره ای جذاب و متفاوت ببخشند. امروزه کابینت ها در انواع جنس و رنگ های مختلف ساخته می شوند که در میان این طرح های متنوع مدل کابینت ام دی اف توانسته است توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب کند.

(بیشتر…)

ادامه مطلب

خانه و دکوراسیون

دکوراسیون اتاق خواب ؛ ایده های کاربردی برای چیدمان اتاق خواب کوچک

منتشر شده

در

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب امروزه  برای تمامی افراد بسیار قابل توجه است ،از طراحی دکوراسیون نشیمن گرفته تا سایر بخش های خانه، همه و همه نیاز به دقت و زمان زیادی دارند که بتوانند نتیجه خوبی به جا بگذارند. در این میان اما شاید وقتی به دکوراسیون اتاق خواب می رسیم آنقدری که باید برایش انرژی و دقت صرف نمی کنیم. این در صورتی است که ما یک سوم از زندگی خود را در اتاق خواب و در خواب به سر می بریم؛ بنابراین در طراحی دکوراسیون اتاق خواب باید نهایت دقت و ریزبینی را به خرج داد تا بتوان به بهترین نتیجه و البته خواب راحت رسید.

(بیشتر…)

ادامه مطلب

خانه و دکوراسیون

معماری داخلی ؛ رشته ی معماری داخلی در دانشگاه

منتشر شده

در

معماری داخلی، طراحی فضایی است که توسط مرزهای ساختمانی ،ساخته شده .معماری داخلی هنر و علم طراحی بناکردن قسمت داخلی ساختمان است .در حالی که معماران سعی در ساخت طراحی کل ساختمان دارند که مرتبط با مسائل سازه‌ای و نقشه است معماران داخلی هدف استفاده و قابل سکونت کردن مکان را طبق معیارهای انسانی دارند.معماری داخلی، توصیف درونی ساختمان و مرتبط با کیفیت‌های فیزیکی است.معماری داخلی یک سبک یا روش طراحی است که به ساخت درون ساختمان می‌پردازد. (بیشتر…)

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها