با ما همراه باشید

مد و لباس

انواع مدل های زیبای لباس خواب شیک و مدرن

منتشر شده

در

لباس خواب

لباس خواب، از جمله لباس هایی است که بسیاری از خانم ها، مخصوصا خانم های جوانی که به تازگی ازدواج کرده اند به آن علاقه دارند. به طور کلی بهتر است که در هنگام خواب تمامی افراد خانواده لباس های راحت با جنس مناسبی بر تن داشته باشند.

همچنین لباس مخصوص خواب باید با سایر لباس های فرد تفاوت داشته باشد. تا الودگی های محیط را وارد تخت خواب نگرداند. بنابراین چندین ویزگی که موجب مناسب بودن یک لباس خواب است را در همین چند جمله عنوان کردیم.

لباس خواب منایب باید دارای پارچه ی مخصوص این کار باشد. بهترین پارچه ها از لحاط بهداشتی پارچه های نخی روشن است که هم آلودگی را به خوبی نشان می دهد و هم اینکه هوا به راحتی در این لباس ها در جریان است. در هنگام خواب ما دست کم 8 ساعت لباس را بر تن داریم. پس بهتر است که لباس ما دارای جنس و مدل مناسبی باشد.

برخی از لباس ها مناسب فصل زمستان هستند و دارای آستین های بلند بوده و قد شلوار آن ها بلند است. همچنین ممکن است کلاه و چشم بند مخصوص نیز روی آن ها قرار گرفته باشد.

مدل خاصی از لباس شب مخصوص بانوان لباس خواب های فانتزی است که معمولا از جنس پارچه های لطیف و نرم و زیبا دوخته می شوند. پارچه هایی مانند ساتن، تور، ساتن کش، گیپورهای نرم، حریر و … این پارچه ها در رنگ های جذاب و جیغ و یا ملیح و ملایم مورد استفاده قرار می گیرند.

رنگ لباس خواب با توجه به سلیقه ی افراد و یا رنگ پوست آن ها انتخاب می شود. اگر افراد دارای پوست گندکیو تیره باشند لباس هایی با رنگ جیغ برایشان مناسب تر است. از طرفی لباس خواب سفید و مشکی مورد پسند اکثریت افراد می باشد.

در این مطلب با توجه به علاقه ی وافر بانوان به مدل لباس شب های فانتزی بر آن شدیم تا چندین نمونه لباس خواب فانتزی و زیبا را برایتان گردآوری نماییم.

مدل لباس خواب فانتزی و زنانه

 

برترین ها